2 czerwca, 2023

Jak uzyskać iPhone Emojis na Androida?

3 min read

Trochę zazdrościsz emojis swoim znajomym kochającym Apple? Dowiedz się, jak uzyskać emojis iPhone’a na Androida.

Jako użytkownik Androida, mogą istnieć pewne cechy iPhone’a, które chciałbyś mieć (i niektóre, z których jesteś zadowolony, że nie). Ale jedna wątpliwość nadal zgrzyta na ciebie – tak bardzo, jak nienawidzisz tego przyznać, po prostu naprawdę lubisz te emojis Apple.

Cóż, dobrą wiadomością jest to, że nie musisz rzucać ręcznika i kupować produktu Apple. Jest to możliwe, aby uzyskać emojis w stylu Apple prawo na telefonie z systemem Android. Instalując aplikację klawiatury lub stylu czcionki, można użyć iPhone-style emojis z bezpośrednio w aplikacji wiadomości. Oto jak uzyskać emojis iPhone na urządzeniu z systemem Android.

Jak uzyskać iPhone Emojis na Androida za pomocą aplikacji klawiatury

Jedną z metod uzyskania iPhone emojis na telefonie z Androidem jest zainstalowanie aplikacji klawiatury. Aplikacje te pozwalają zastąpić domyślną klawiaturę jedną z aplikacji. Istnieje wiele aplikacji, które zawierają wstępne ustawienia klawiatury, które pozwalają na użycie emoji w stylu iPhone. Poszukiwania „iPhone emoji keyboard” w Google Play Store przyniesie szeroki zakres opcji. Przyjrzymy się, jak korzystać z jednej z takich aplikacji o nazwie Green Apple Keyboard. Aby uzyskać emojis iPhone’a na Androida za pomocą aplikacji Green Apple Keyboard:

 1. Otwórz aplikację Google Play.
 2. W polu wyszukiwania wpisz Green Apple Keyboard.
 3. Wybierz aplikację Green Apple Keyboard w wynikach. Stuknij Zainstaluj.
 4. Gdy aplikacja zostanie zainstalowana, otwórz ją. Na ekranie konfiguracji kliknij opcję Włącz w ustawieniach.
 5. Przełącz przełącznik Green Apple Keyboard w pozycję On.
 6. Potwierdź, czy jesteś zadowolony, aby aplikacja czytała to, co wpisujesz.
 7. Naciśnij strzałkę wstecz, aby wrócić do aplikacji. Stuknij Przełącz metody wprowadzania.
 8. Wybierz English (US) Green Apple Keyboard.
 9. Otwórz aplikację do obsługi wiadomości. Na krawędzi klawiatury powinno być widoczne logo Green Apple Keyboard, wskazujące, że jest to aktualnie używana klawiatura. Stuknij klawisz emoji.
Przeczytaj  Jak włączyć tryb ciemny na komputerze Mac?

Możesz teraz wybrać jeden z szeregu emoji w stylu iPhone’a.

Jak uzyskać emojis iPhone’a na Androidzie Używanie stylu czcionki

Niektóre telefony z Androidem pozwalają na wybór domyślnego stylu czcionki, choć nie dotyczy to wszystkich telefonów. Jeśli Twój telefon pozwala na zmianę domyślnego stylu czcionki, to możesz zainstalować czcionkę zawierającą emojis iPhone’a i używać ich w aplikacjach do przesyłania wiadomości. Jeśli Twój telefon nie pozwala na zmianę domyślnej czcionki, to poniższe kroki nie będą działać dla Ciebie. Aby uzyskać emojis iPhone’a na Androida przy użyciu stylu czcionki:

 1. Otwórz aplikację Google Play.
 2. Wyszukaj Emoji Fonts for FlipFont.
 3. Wybierz aplikację na liście.
 4. Stuknij opcję Zainstaluj.
 5. Gdy aplikacja zostanie zainstalowana, otwórz ją. Stuknij przycisk Kontynuuj.
 6. Zostanie odtworzona reklama. Po zakończeniu reklamy dotknij ponownie opcji Kontynuuj. Wybierz opcję Preview The Fonts.
 7. Stuknij w czcionkę Emoji Font 10.
 8. W dolnej części ekranu stuknij opcję Zastosuj tę czcionkę.
 9. Wybierz Emoji Font 10 jako styl czcionki. Jeśli nie masz ekranu Styl czcionki, to nie możesz używać tej aplikacji w telefonie.
 10. Podczas wysyłania wiadomości możesz teraz wybierać z szerokiej gamy emoji w stylu iPhone’a.

Uzyskanie jak najwięcej z telefonu z Androidem

Uczenie się, jak uzyskać emojis iPhone na Androida pozwala używać emojis Apple bez uzyskania iPhone. Jest to tylko jeden ze sposobów, że telefony z systemem Android mogą okazać się znacznie bardziej konfigurowalne niż ich odpowiedniki Apple. Jest jeszcze wiele innych rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoje doświadczenie z Androidem było jeszcze lepsze. Możesz zmienić ikony aplikacji na Androida, aby nadać ekranowi bardziej stylowy wygląd. Możesz dodać Spotify do ekranu blokady, abyś mógł kontrolować aplikację nawet wtedy, gdy telefon jest zablokowany. Jeśli chcesz ręcznie dodać aplikacje, możesz zainstalować pliki APK na Androida.

Przeczytaj  Jak tworzyć i używać zakładek w programie Microsoft Word?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.