4 października, 2023

Jak słuchać Spotify z przyjaciółmi?

3 min read

Udostępnianie i współpraca nad playlistami Spotify jest świetna, ale możesz również słuchać Spotify z przyjaciółmi za pośrednictwem zdalnej sesji grupowej. Oto jak.

Możesz dodać znajomych na Spotify, aby dzielić się i odkrywać nową muzykę. Firma dodała również funkcję Sesji grupowej, która pozwala na jednoczesne słuchanie piosenki lub podcastu. Funkcja pozwala udostępnić link za pośrednictwem tekstu lub aplikacji społecznościowej. Gdy osoba zaakceptuje zaproszenie, może kontrolować odtwarzanie, wybrać nowy utwór lub dodać go do listy odtwarzania.

Oto jak słuchać Spotify ze znajomymi, korzystając z wbudowanej funkcji Group Sessions. Uwaga: Aby skorzystać z tej funkcji, musisz mieć aktywną subskrypcję Spotify Premium. Ponadto, jest ona dostępna tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a nie w aplikacji desktopowej.

Jak słuchać Spotify z przyjaciółmi poprzez Sesje Grupowe?

Jeśli jesteś abonentem Spotify Premium, możesz dodać do siedmiu przyjaciół, aby słuchać razem poprzez Sesję Grupową.

Aby rozpocząć sesję grupową w Spotify, wykonaj następujące kroki:

Uruchom aplikację Spotify na swoim iPhonie, iPadzie lub urządzeniu z systemem Android.

Zacznij odtwarzać utwór (lub podcast) i stuknij przycisk Połącz u dołu.

Gdy pojawi się ekran Inne urządzenia, stuknij opcję Rozpocznij zdalną sesję grupową.

Następnie stuknij przycisk Zaproś znajomych.

Teraz udostępnij zaproszenie znajomym lub rodzinie za pomocą wiadomości SMS lub skopiuj łącze i udostępnij je za pomocą innej metody, na przykład wiadomości e-mail lub wiadomości DM na Twitterze.

Gdy Twój znajomy otworzy zaproszenie, może wziąć w nim udział, stukając przycisk Dołącz do sesji.

Po otwarciu menu Połącz zobaczysz uruchomioną sesję grupową oraz ikony uczestników.

Zauważ, że w zdalnej sesji grupowej możesz dodać maksymalnie siedmiu użytkowników. Jeśli chcesz zatrzymać sesję grupową, stuknij przycisk Zakończ sesję i stuknij przycisk Potwierdź, aby zweryfikować.

Przeczytaj  Czym jest roaming danych??

Pamiętaj, że każda osoba posiadająca łącze do Twojej sesji może słuchać i sterować odtwarzaniem, dlatego warto dodać zaufanych przyjaciół lub rodzinę. Oczywiście osoba, którą zaprosisz, może zawsze odrzucić zaproszenie.

Udostępnianie muzyki na Spotify

Tworzenie zdalnej sesji grupowej to fajny sposób na słuchanie Spotify z przyjaciółmi. Istnieją jednak inne sposoby dzielenia się i odkrywania muzyki na Spotify, takie jak tworzenie wspólnej listy odtwarzania. Po stworzeniu idealnej listy odtwarzania, możesz skopiować listę odtwarzania na Spotify, aby stworzyć nową lub użyć jej jako kopii zapasowej.

Spotify ma inne funkcje, które mogą Cię zainteresować, takie jak przenoszenie list odtwarzania na nowe konto. Możesz również dodać własne pliki muzyczne do Spotify, co jest przydatne, gdy utwór nie jest dostępny lub do słuchania offline. Oczywiście Spotify nie jest idealny – możesz natknąć się na problem, gdy nagle się zatrzymuje. W takim przypadku sprawdź, jak naprawić problem zatrzymywania się Spotify. Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, możesz spróbować Apple Music i usunąć swoje konto Spotify. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że przeniesiesz listy odtwarzania ze Spotify do Apple Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.