4 października, 2023

Jak grać w gry w iMessage na telefonie iPhone?

3 min read

Czy wiesz, że możesz grać w gry z przyjaciółmi i rodziną za pomocą aplikacji iMessage? Ten poradnik wyjaśni, jak grać w gry iMessage na iPhonie.

Gry online nie muszą ograniczać się do konsoli do gier. Czy wiesz, że możesz grać w gry z przyjaciółmi i rodziną za pomocą aplikacji Wiadomości na iPhonie?

W sklepie z aplikacjami Apple znajdziesz mnóstwo świetnych gier, w które można grać bezpośrednio w popularnej aplikacji Wiadomości, co pozwala grać we wszystko, od Hangmana i Boggle po szachy i Air Hockey. Jeśli jest jakaś gra, w którą chcesz zagrać, są szanse, że jest na to aplikacja. Czy jesteś gotowy, aby wziąć na swoich przyjaciół w niektórych wspaniałych gier bezpośrednio przez telefon? Jeśli tak, oto jak grać w gry iMessage na telefonie iPhone.

Jak włączyć usługę iMessage na telefonie iPhone

Aby móc grać w gry iMessage na telefonie iPhone, musisz rozmawiać z kimś, kto również używa iMessage. Ponadto musisz mieć włączoną usługę iMessage na swoim własnym telefonie iPhone. Aby włączyć usługę iMessage na telefonie iPhone:

Otwórz aplikację Ustawienia.

Przewiń w dół i stuknij w Wiadomości.

Upewnij się, że przełącznik iMessage jest ustawiony w pozycji On.

Funkcja iMessage jest teraz aktywna na Twoim iPhonie.

Jak grać w gry iMessage na iPhonie

Jak już iMessage jest aktywny na Twoim iPhonie, możesz grać w gry iMessage z każdym innym użytkownikiem iMessage na jego własnym telefonie. Aby grać w gry iMessage, musisz pobrać je ze sklepu z aplikacjami, ale można to zrobić bezpośrednio przez aplikację iMessage. Aby grać w gry iMessage na iPhonie:

Uruchom aplikację Wiadomości.

Stuknij w rozmowę, aby zagrać w gry iMessage z daną osobą.

Przeczytaj  Jak zrobić emojis z Discorda?

Możesz też stuknąć ikonę nowej wiadomości i wprowadzić dane kontaktowe osoby, z którą chcesz grać.

Stuknij ikonę App Store nad klawiaturą.

Zostanie otwarta strona sklepu z aplikacjami. Przewiń w dół do sekcji Graj w gry na iMessage i kliknij Zobacz wszystko, aby zobaczyć wszystkie dostępne gry na iMessage.

Wybierz grę, w którą chcesz zagrać, i stuknij w Uzyskaj. Pamiętaj, że niektóre gry mogą kosztować pieniądze za zakup lub zawierać zakupy w aplikacji.

Po zainstalowaniu gra powinna być teraz widoczna w iMessage z paska narzędzi nad klawiaturą. Będziesz musiał przeciągnąć ten pasek w lewo, aby znaleźć wszelkie zainstalowane aplikacje.

Stuknij ikonę gry i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć grę.

Prawdopodobnie będzie tak, że osoba, z którą grasz, będzie musiała zainstalować tę samą aplikację na swoim telefonie. Kiedy wysyłasz ruch przez grę, prawdopodobnie będzie tam link dla nich, aby zainstalować aplikację. Gdy druga osoba zainstaluje grę, możesz zacząć w nią grać.

Miej wiecej z Imessage

Teraz wiesz jak grać w gry iMessage na iPhone, wszystko co pozostało to znaleźć najlepsze gry iMessage i chętnego partnera do gry przeciwko. Jest wiele innych rzeczy, które można zrobić z aplikacją Wiadomości, zbyt. Możesz na przykład dodać kogoś do tekstu grupowego na swoim iPhonie i korzystać z iMessage z wieloma osobami jednocześnie. Jeśli masz dość tych samych niebieskich lub zielonych bąbelków tekstowych, możesz zmienić kolor iMessage, jeśli wiesz jak. Możesz też używać iMessage do szybkiego i łatwego udostępniania kontaktów innym osobom. Jeśli zdecydujesz, że chcesz po prostu odpocząć od wszystkich wiadomości, możesz wyłączyć iMessage na iPhonie i Macu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.