4 października, 2023

Jak dodawać zaimki na Instagramie?

4 min read

Zaimki są częścią naszej tożsamości i możesz chcieć dodać własne zaimki do swojego profilu na Instagramie. Ten przewodnik wyjaśni, jak to zrobić.

Nasza tożsamość jest naszym paszportem do świata – to jak definiujemy siebie i jak inni też nas definiują. Dlatego ważne jest, abyśmy mogli wyrażać się na platformach mediów społecznościowych, takich jak Instagram, w sposób, w jaki chcemy.

Jednym ze sposobów, w jaki możesz spersonalizować swój profil na Instagramie w sposób, w jaki chcesz, jest dodanie swoich zaimków. Będą one dyskretnie pojawiać się obok Twojej nazwy użytkownika na Twoim profilu. Możesz skonfigurować zaimki Instagrama, aby pojawiały się publicznie lub pojawiały się tylko dla osób, które Cię śledzą. Jeśli chcesz wiedzieć, jak dodać zaimki na Instagramie, wykonaj poniższe kroki.

Używanie zaimków na Twoim profilu na Instagramie

Instagram pozwala Ci dodać swoje zaimki do Twojego profilu na Instagramie. Może to być publiczne lub, jeśli wolisz trochę dyskrecji, możesz pokazać swoje zaimki tylko swoim zwolennikom. Jeśli jesteś poniżej 18 roku życia, twoje zaimki będą domyślnie ukryte tylko dla followersów. Instagram oferuje listę popularnych zaimków, których możesz używać, w tym on, ona i oni. Jeśli nie widzisz swoich zaimków na liście, będziesz musiał dodać to do swojej biografii osobno. Możesz również spróbować skontaktować się z Instagramem, aby zebrać opinie z nimi bezpośrednio na temat tej kwestii. Na przykład, jeśli chcesz, aby określony zestaw zaimków został udostępniony, możesz poprosić, aby Instagram dodał je dla ciebie. Jest to trochę długi strzał, ale jeśli wystarczająco dużo osób złoży tę prośbę, możesz zobaczyć swoje preferowane zaimki dodane jako aktualizacja funkcji w przyszłości.

Przeczytaj  Kto przeglądał mój profil na Facebooku? Dlaczego nigdy się nie dowiesz

Jak dodać lub usunąć zaimki na Instagramie

Będziesz musiał użyć aplikacji mobilnej Instagram na swoim iPhonie, iPadzie lub urządzeniu z Androidem, aby dodać zaimki do swojego profilu. Niestety, w tym momencie nie jest możliwe wprowadzenie zmian w tym ustawieniu za pomocą strony internetowej Instagrama. Te kroki będą działać zarówno dla użytkowników Apple, jak i Androida. Aby dodać lub usunąć zaimki na Instagramie:Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu. Na swoim profilu na Instagramie stuknij przycisk Edytuj profil.

W menu Edytuj profil stuknij opcję Zaimki.

Zacznij wpisywać jeden ze swoich zaimków (np. on, ona, oni itp.) w polu Dodaj swoje zaimki. Stuknij jeden z zaimków, aby dodać go do swojej listy.

Powtórz ten krok dla każdego z zaimków, z których jesteś zadowolony. Jeśli chcesz usunąć zaimek, stuknij ikonę krzyżyka obok zaimka, aby go usunąć. Aby zapisać swoje opcje zaimków, dotknij przycisku zaznaczenia (na Androidzie) lub przycisku Gotowe (na iPhonie/iPadzie) w prawym górnym rogu.

Twoje opcje zaimków na Instagramie zostaną natychmiast zaktualizowane. Możesz je zmienić w dowolnym momencie, powtarzając te kroki. Możesz również usunąć je całkowicie, dotykając ikony krzyżyka obok wszystkich dodanych wcześniej zaimków. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Instagram oferuje obecnie tylko ograniczoną liczbę domyślnych zaimków do wykorzystania. Jeśli nie widzisz swoich preferowanych zaimków wymienionych tutaj, będziesz musiał dodać je do swojej biografii ręcznie, aby odzwierciedlić swój wybór, pozostawiając miejsce na zaimki domyślne puste.

Używanie Instagrama Your Way

Używając powyższych kroków, możesz szybko dodać swoje zaimki na Instagramie. Jest to prosty, łatwy sposób na spersonalizowanie swojego profilu, wyrażenie swojej tożsamości lub pokazanie solidarności z innymi. Jeśli jesteś nowy na Instagramie, możesz wypróbować kilka najlepszych wskazówek i sztuczek Instagrama, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z platformy. Na przykład, jeśli chcesz poprawić swoją prywatność, możesz wyłączyć odbiór wiadomości przez Instagram. Chcesz pochwalić się naprawdę pozytywnym komentarzem do jednego ze swoich zdjęć? Możesz przypiąć komentarze na Instagramie, aby podkreślić wiadomości, które naprawdę lubisz widzieć.

Przeczytaj  Jak zainstalować pliki APK na Androida?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.